Планування підвищення кваліфікації
Дата: 11.01.2024 19:03
Кількість переглядів: 49
Планування підвищення кваліфікації працівників закладу освіти здійснюється двома етапами:
І етап. Не пізніше 25 грудня педагогічна рада має затвердити орієнтовний план підвищення кваліфікації на наступний календарний рік (з урахуванням пропозицій педагогічних працівників) і оприлюднити його на інформаційному стенді та на веб-сайті закладу освіти.
ІІ етап. Протягом наступних 15 календарних днів після затвердження кошторису закладу освіти на відповідний рік й оприлюднення керівником загального обсягу коштів, передбачених для підвищення кваліфікації працівників, кожен педагогічний працівник має подати керівнику закладу освіти пропозицію до плану, яка має містити таку інформацію:
- тема (напрям, найменування) відповідної програми (курсу, лекції, модуля тощо);
- форма;
- обсяг (тривалість);
- суб’єкта (суб’єкти) підвищення кваліфікації;
- вартість підвищення кваліфікації (у разі встановлення) або про безоплатний характер надання такої освітньої послуги.
За результатами розгляду пропозицій педагогічна рада закладу освіти затверджує план підвищення кваліфікації на відповідний рік, який може бути змінено протягом року. Для підтвердження підвищення кваліфікації педагог має:
- протягом одного місяця після завершення навчання подати до педагогічної ради закладу освіти клопотання про визнання результатів підвищення кваліфікації та відповідний документ;
- не пізніше 25 грудня проінформувати керівника закладу освіти про стан проходження ним підвищення кваліфікації у поточному році з додаванням копій отриманих документів (відповідна інформація зберігається в особовій справі працівника).
Окремі види діяльності педагогічних працівників (участь у програмах академічної мобільності, наукове стажування, самоосвіта, здобуття наукового ступеня, вищої освіти) можуть бути визнані педагогічною радою як підвищення кваліфікації відповідно до Порядку.